Корзина
Нет отзывов, добавить
Контакты
ТОВ "Полтава-Інтерм"
+380 показать номер
Ігор Кіянчук
УкраинаПолтавская областьПолтававул. Зигіна, 29, оф. 30836014
Карта

Конденсаційний модуль нагріву МН-240

Конденсаційний модуль нагріву МН-240
  • Под заказ 5 дней

9 840 

Конденсаційний модуль нагріву МН-240
9 840 
Под заказКонденсаційний модуль нагріву МН-240
+380 показать номер
+380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты
Модулі нагріву МН-240 — проточний безінерційний газовий апарат (водонагрівач) у шафному виконанні, з примусовою циркуляцією теплоносія, призначений для теплозабВ модулі МН-240 використані термоблоки, кожний з яких включає в себе камеру згоряння, теплообмінник, що складається з ряду паралельно підключених спіралеподібних елементів з нержавіючої сталі, і газопальниковий пристрій, що включає трубчатий пальник, на який за допомогою вентилятора подається заздалегідь приготована у потрібній для повноцінного горіння пропорції суміш «газ-повітря». Використання такої технології горіння («премікс») дозволяє значно знизити вміст шкідливих речовин в продуктах згоряння та підвищити ККД.
В залежності від необхідної миттєвої теплової потужності вентилятор може змінювати частоту обертання, забезпечуючи таким чином модуляцію полум'я в межах від 20% до 100% теплової потужності. В камері згоряння теплоносій, який подається в теплообмінник, спочатку попередньо обмінюється теплотою з вихідними продуктами згоряння, при цьому волога, що міститься в продуктах згоряння, конденсується, виділяючи додаткове, так зване, «сховане» тепло. Використання цього ефекту (так званого конденсаційного режиму) також суттєво підвищує ККД.
Конструктивно даний модуль вписується в існуючі котельні установки з модулями нагріву серії МН, замінюючи і по потужності, і по габаритно-приєднувальним розмірам пару модулів МН120 або МН120 Еко, що дозволяє легко модернізувати існуючі котельні установки.
Информация для заказа
  • Цена: 9 840